28 квітня ‒ Всесвітній день охорони праці

Щороку наприкінці квітня відзначається Всесвітній день охорони праці.  З цієї нагоди  в ЗОШ №30 проводяться відповідні заходи. Їх мета: привернути увагу колективу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у школі.

Цьогоріч учні  закладу освіти дистанційно долучилися до проведення  заходів щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Зокрема був проведений дистанційний урок “Всесвітній день охорони праці”,  у 1-11-х класах, метою якого були питання: ознайомити учнів з поняттям «охорона праці», виховувати шанобливе ставлення до всіх професій, показати можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки, особливо під час пандемії,  ознайомити учнів з історією виникнення Дня охорони праці, з основними завданнями Міжнародної організації праці, розвивати увагу, почуття відповідальності, самостійність. Учні 1-4-х класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»