Педрада

06.05.2021 відбулося онлайн засідання педагогічної ради ЗОШ № 30  з теми: «Реалізація наскрізних змістовних ліній в освітньому процесі НУШ задля формування ключових компетентностей учнів інклюзивних класів».

Форма проведення: дистанційна

Мета педради: об’єднання зусиль педагогічного колективу  для реалізації внутрішньої системи забезпечення якості інклюзивної освіти через формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору: володіння  вчителями методиками роботи з дітьми з ООП, якщо такі є у класі; використання подібних методик у співпраці з асистентом вчителя; створення для дитини з особливими освітніми потребами комфортного середовища під час проведення заняття; залучення до роботи під час занять і вдома для формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Доповідачами були вчителі 1-5-х класів, асистенти вчителів, практичний психолог, соціальний педагог.

Матеріали додаються.