Зустріч з представниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження. З учнями 7-8-х класів були проведені уроки на тему «Безпечний інтернет для користувачів підліткового віку» та у 9 класі – бесіда « Про недопущення самоушкодження у підлітковому віці, про вживання наркотичних засобів, їх негативний вплив на їх поведінку» . Здобувачі освіти вирішували складні ситуації, працювали в групах. Були застосовані інтерактивні прийоми навчання представниками поліції.