Вітаємо переможців ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» в номінації «Ecolife»

Для участі у ІV Міському конкурсі відеороликів «З любов`ю до рідного краю» було надано 70 відеороликів учнів 1-11 класів закладів освіти міста у номінаціях – «Ecolife», «Медіація – мистецтво перемовин», «Волонтерство як прояв громадянської позиції», «50 ідей для добрих справ».

Учні 7-А класу Тафров Максим та Фулга Сергій під керівництвом учителя інформатики Луки Ксенії Миколаївни розробили відеоролик під назвою «З любов’ю до м.Запоріжжя».

Переможці будуть нагороджені ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.