Проект «Екологічний вектор»

Учні 9-А класу взяли участь у міському проекті «Екологічний вектор»  від Дніпровського р-ну.

Актуальною проблемою на сьогоднішній час – це забруднення навколишнього середовища міста Запоріжжя.

Тому мета відеоролика полягає в тому, що запропоновано позначити місця для вигулу собак спеціальними табличками та оприлюднити перелік цих місць, також встановити на центральних вулицях спец бокси для утилізації відходів собак. Для заохочення власників тварин прибирати за своєю твариною. Збільшити кількість урн для сміття на вулицях міста!

Ідея сюжету відеоролика спрямована на реалізацію державної політики України у галузі довкілля, забезпечення екологічної безпеки, захисту життя і здоров’я населення міста від негативного впливу зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи.

Під керівництвом учителя інформатики Луки Ксенії Миколаївни  для створення відеоролика працювали: Алієва Вікторія, Бортнік Софія, Зінченко Микола, Єрохін Микита, Тиха Тетяна.