Зустріч з начальником СЮП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізької області Толстоп’ятенко Л.О.

Сьогодні, 23.01.2020 відбулась зустріч учнів 9 класу з начальником сектора ювенальної поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізької області Толстоп’ятенко Л.О.  Лариса Олександрівна про кримінальну відповідальність за збереження та розповсюдження наркотиків та про наслідки вживання наркотичних речовин, про відповідальність за порушення на території та ї поза території школи

Саме тринадцяти-чотирнадцятирічні річні діти потребують підвищеної уваги дорослих, тому що перебувають у активній стадії підліткового віку і легко потрапляють під негативний вплив. Правопорушення і злочин для них досить часто – акт сміливості, самоствердження. Про наслідки своїх протиправних дій вони не замислюються. Лариса Олександрівна детально донесла інформацію щодо відповідальності за такі вчинки і побажала учням  не здійснювати правопорушення, розуміти всю відповідальність за них.