День фізичної культури та спорту «Спорт, покоління і сьогодення»

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашій школі.

Розпочали свято з виховної години «Наші герої – параолимпійці».  На загальношкільної лінійці учитель фізичної культури Шопен О.А. ознайомила дітей із планом проведення Дня й закликала усіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Участь у змаганнях брали  учні 1-9-х класів. Учні 11-го класу допомагали в організації та проведенні Дня. Вікторина, спортивна естафета, футбол, малюкбол дітей не залишали байдужими.

Для школярів 1-4 класів була проведена естафета «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.