ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

День учнівського самоврядування
Вже традиційно в школі № 30 відбувся День учнівського самоврядування. На один день у школі відбулися зміни – до роботи взявся «новий» педагогічний колектив, а саме – учні, які проводили уроки з різних предметів: фізики, інформатики, зарубіжної літератури, основ здоров’я, англійської мови. Учні 5-9–х класів побували у ролі вчителів. Виконуючи свої обов’язки, учні відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця, особливо в умовах воєнного стану.
Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.
Цього року учні були переповнені хвилюванням, адже розуміли – сьогодні все на уроці залежить від них. Всі уроки учні провели дистанційно , на високому рівні та неабиякі показали свої вміння та підготовку.