ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!!!

Щороку 7 вересня люди в усьому світі відзначають День здоров’я – один із Міжнародних днів ООН, проводяться масові заходи і флешмоби. Учнівське самоврядування “Шкільна держава” Запорізької загальноосвітньої школи №30 теж долучилося до флешмобу. Учні показали, як займаються вдома спортом під час дистанційного навчання, як піклуються про своє здоров’я!
Найголовніше в житті – бути здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот. Учнівське самоврядування бажає вам ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти. Бажаємо вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя, щоб воно завжди було активним, а в результаті яскравим, цікавим, насиченим і дуже щасливим.