День безпечного Інтернету

09 лютого 2022 року у світі відзначається «День безпечного Інтернету». У цей день всі учасники освітнього процесу об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах. Адже, діти та молодь мають право на особливий захист і допомогу під час роботи в Інтернеті, і мають бути під особливим захистом від перешкод для свого фізичного, психічного й морального благополуччя.

В ЗОШ №30 була проведена співробітниками СЮП Запорізького РУП Сурган А.І. та Ричковою М.В. профілактична бесіда з учнями 1-4-х класів щодо безпеки в Інтернеті, онлайн-ризики, а саме суїцидальні та екстремістські групи,  трудову та сексуальну експлуатацію, кібербулінг, фітинг-атаки, Інтернет-шахрайства тощо, з якими можуть стикатися підлітки в мережі. В ході проведення заходів, дітям доведені основні правила безпечного користування Інтернет середою.