Акція «Перші кроки до очищення нашого міста»

27.11.2020 в ЗОШ №30 продовжується  Акція «Перші кроки до очищення нашого міста» в рамках проекту ZERO WASTE SCHOOL.

Сьогодні учні, вчителі, батьки долучилися до збору відпрацьованих батарейок. Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети і почати можна з найпростішої справи – утилізації батарейок.

Відпрацьовані батарейки  – проблема, масштаби якої більші, ніж може здатися на перший погляд, адже із сміттєвого відра вони потрапляють на звалища, де під впливом різних чинників і природніх процесів забруднюють довкілля. У них міститься значна кількість різних металів, зокрема  літій, ртуть, кадмій, нікель, марганець, цинк, свинець. Наші учнів з відповідальністю поставилися до даної екологічної проблеми. Головний девіз сьогодні «Разом збережемо нашу планету».