АКЦІЯ “ОБЕРІГ ДЛЯ ЗАХИСНИКА”

Акція «Оберіг для захисника»

29.09.2022 в ЗОШ №30 до Дня захисників та захисниць України разом з представниками ювенальної поліції була проведена акція «Оберіг для захисника». Мета акції: щоб на передовій воїни відчували, що вони не одні – їх підтримує вся Україна. Учні школи виготовили обереги,  які найближчим часом передадуть воїнам ЗСУ.  Учні креативно, завзято та із захопленням працювали над створенням оберегів, що будуть зігрівати душі наших воїнів та нагадувати про підтримку. Окрім цього, діти підготували захисникам України малюнки, листівки  з побажаннями якнайшвидше перемогти ворога та повернутися додому живими й здоровими. Також до акції долучилися чимало  батьків, вчителів, які разом із сердечками, ангелами та малюнками передали бійцям  смаколики.

З вірою в Україну!
Слава воїнам ЗСУ!