Акція «Годівничка»

Зимовий час – це не тільки веселі свята, але і міцні морози з пронизливим вітром. Тому наше завдання – піклуватися про братів наших менших. Птахи, які зимують у нас, дуже потребують допомоги.

Доброю традицією у ЗОШ №30 стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. На уроці природознавства учні 5А класу (вчитель Савеленко С.М.)  підготували навчальні проєкти про птахів, виготовили з батьками годівнички та з  класним керівником Дзундзою О.Й. та асистентом вчителя Шкарупою Н. М. розвішали їх на території школи. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак.

Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипе небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим птахам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!