Вітаємо учасників проєкту «Zero Waste School» з випускним!

      Ось і все…Онлайн-навчання закінчено, випускний «відгуляли»…Цікавий, актуальний, пізнавальний курс «Школа нульових відходів» пройдено. Сумно? І так, і ні. Так,тому що після двох місяців напруженої праці ми не будемо зустрічатися з представниками проєкту «Zero Waste School». Ні, тому що все тільки починається!

Онлайн-Фінал Програми 2020 Всеукраїнського Проєкта «HealthySchool»

     Протягом 2019-2020 навчального року наш заклад брав участь у Всеукраїнському Проєкті «HealthySchool-заради здорових та радісних школярів». Зареєструвалися у Всеукраїнському Проєкті «HealthySchool» – 471 школ країни, фінальний звіт подали 215 шкіл, у фінал вийшли 50 шкіл України. Ми серед них!        10 червня відбувся Великий Онлайн-Фінал Програми 2020!🏆

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Шановні батьки!      Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу  буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.      Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.      Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації. З повагою, директор ЗЗСО № 30 О.В.Чумаченко

Екоакція “Геть поліетилен! Дайош екосумки!”

     Першокласник Денис Хулап вирішив взяти участь у екоакції “Геть поліетилен! Дайош екосумки!”, що проходить на освітньому порталі “Всеосвіта”.      Наш учень підтримує ідеї свідомого і бережливого ставлення до природи, здоровий спосіб життя, поважає традиції та звичаї українського народу. Його любов до школи, родини, нашої країни України безмежна! Він любить природу та цінує її надбання, мріє про те, щоб люди зменшили використання поліетилену та використовували екосумки та екоторби. Давайте підтримаємо всі разом хлопчика та його історію про екосумку!      Для цього потрібно зареєструватись спочатку на сайті “Всеосвіта” https://vseosvita.ua/, зайти на вкладку “конкурси”, а потім підтвердити свій голос надіславши код з номера вашого телефону. Лише за цієї умови Ваш голос буде зарахований.      Голосувати можуть батьки, вчителі, ваші близькі та рідні люди, знайомі!      Просимо підтримати нашого першокласника Дениса всі разом нашою шкільною родиною і проголосувати за його історію та “екосумку”!      Його анкета https://vseosvita.ua/olympiad/s18d/material-2345.html      Памятаймо! Наша школа підтримує всі заходи для збереження та свідомого ставлення до природи, дбає про чистоту довкілля та підримує всі екологічні ініціативи!

Вітаємо переможців ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» в номінації «Ecolife»

     Для участі у ІV Міському конкурсі відеороликів «З любов`ю до рідного краю» було надано 70 відеороликів учнів 1-11 класів закладів освіти міста у номінаціях – «Ecolife», «Медіація – мистецтво перемовин», «Волонтерство як прояв громадянської позиції», «50 ідей для добрих справ».      Учні 7-А класу Тафров Максим та Фулга Сергій під керівництвом учителя інформатики Луки Ксенії Миколаївни розробили відеоролик під назвою «З любов’ю до м.Запоріжжя».       Переможці будуть нагороджені ІV Міського конкурсу відеороликів «З любов`ю до рідного краю» дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.