Методична робота

     04 лютого проведено лекторій – для асистентів вчителя інклюзивних класів за темою «Поради вчителям які працюють з учнями з ООП».

     Було розглянуто важливі та актуальні питання, що допомогли присутнім заглибитись у тему інклюзії та зрозуміти, як сформувати команду супроводу особливої дитини.

    Соціальний педагог Лука К.М. наголосила на співпрацю вчителя та асистента, які працюють у інклюзивних класах. Дала слушні поради та рекомендації.

Запорошення вчителям початкових класів для участі в заочній конференції

     Центр прогресивної освіти «ГЕНЕЗУМ» запрошує вчителів початкових класів взяти участь у заочній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у роботі вчителя початкових класів: виклики і реалії НУШ»
Дата проведення – 14 квітня 2020 р.
     Останній строк подання матеріалів на конференцію – 13 квітня 2020 р. (включно). Інформаційний лист з детальною інформацією про умови проведення конференції.

Запрошення на участь в дистанційних тренінгах

     Адміністрація комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради повідомляє, що з 30 березня 2020 року починається реєстрація педагогічних працівників на дистанційні тренінги. Список дистанційних тренінгів, що пропонуються, терміни їх проведення та посилання для індивідуальної реєстрації наведено у прикріпленому файлі, а також на сайті навчально-методичного центру за адресою https://cutt.ly/atTrH2f. Реєстрація відбувається педагогами самостійно, за власним бажанням.