Конкурси та олімпіади

                                                                         Додаток 1 

                                                                         до наказу 

                                                                         від 30.09.2019 №232

 

Терміни

проведення шкільних учнівських олімпіад

у 2019-2020 навчальному році

 

 

 

О л і м п і а д и

Терміни

       Класи та етапи

І

ІІ

ІІІ

ІV

                       І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

1.

Математика

01.10

5-11

6-11

7-11

8-11

2.

Українська мова та література

02.10

6-11

7-11

8-11

8-11

3.

Біологія

03.10

7-11

8-11

8-11

8-11

4.

Російська мова та література

07.10

8-11

9-11

9-11

9-11

5.

Екологія

07.10

10-11

10-11

10-11

10-11

6.

Історія

08.10

7-11

8-11

8-11

8-11

7.

Хімія

09.10

7-11

7-11

8-11

8-11

8.

Трудове навчання

10.10

8-11

8-11

9-11

9,11

9.

Фізична культура

11.10

8-11

9-11

10-11

10.

Інформатика

11.10

8-11

8-11

8-11

9-11

11.

Фізика

15.10

7-11

7-11

8-11

8-11

12.

Англійська мова

16.10

7-11

8-11

9-11

9-11

13.

Інформаційні технології

17.10

8-11

8-11

9-11

10-11

14.

Правознавство

18.10

9-11

9-11

9-11

9-11

15.

Астрономія

22.10

9-11

10-11

10-11

10-11

16

Географія

23.10

7-11

8-11

8-11

8-11

 

Примітка: Участь у шкільних олімпіадах беруть учні, які мають підвищені інтелектуальні здібності з одного (двох) предметів, готувались саме до цієї олімпіади, починаючи з січня поточного року, та решта бажаючих.

     Обов’язково слід дотримуватись визначених класів. Якщо, наприклад, олімпіада проводиться для учнів 9-11 кл., а в ній бажають взяти участь учні 7-8 кл., то вони мають право виступати за 9 кл., що позначається в заявці.

      У разі участі хоча б одного учня у двох шкільних олімпіадах, що проводяться в один день, початок другої призначається після завершення першої.

                                                                 Додаток 2

                                                                    до наказу 

                                                                    від 30.09.2019 №232 

 

СКЛАД  ЖУРІ

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.

 

п/п

                 Предмет

П.І.П. члени журі

1.

Хімія, біологія, екологія

Журавльова В.М., Тернова В.К.,

Савенкова О.Г..

2.

Математика

Ковальова Н.П,  Звягіна Н.П.,

Залогіна О.О.

3.

Історія, правознавство

Чумаченко О.В., Скігіна Л.М.,

Гроздєва М.Ф.

4.

Українська мова  і  література

Чумаченко О.В , Скігіна Л.М.,

Дев’ятка Г.В.

5.

Географія

Журавльова В.М., Хархан Н.М., Тернова В.К.

6.

Англійська  мова

Чумаченко О.В., Стороженко О.Ю., Михайлик Н.В.

7.

Інформатика, інформаційні технології.

Ковальова Н.П.,  Лука К.М.,  Костусяк В.В.

 

8.

Фізична культура

Журавльова В.М., Шопен Л.А.,

Тернова В.К.

9.

Трудове навчання

Журавльова В.М.,  Рєутова Н.М.,

Дев’ятка Г.В.

10.

Фізика, астрономія

Ковальова Н.П., Костусяк В.В.,

 Звягіна Н.П.

11.

Російська мова

 Чумаченко О.В., Савеленко С.М., Дзундза О.Й.