Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу  буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.
     Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.
     Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою,
директор ЗЗСО № 30
О.В.Чумаченко

Територія обслуговування закріплена за Запорізькою ЗОШ №30

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 н. р.

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 оголошує прийом учнів до 1-А та 1-Б класів на 2020-2021 навчальний рік

Зарахування до школи буде відбуватися згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1. заява;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о (до 31 травня 2020 р.).

Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 16.00.

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.

Планується у 2020-2021 навчальному році набрати 2 перші класи:

• один клас за освітньою програмою «Крила успіху» (програма НУШ);
  • один клас Нової Української Школи (типова освітня програма НУШ за ред. О.Я. Савченко).

До послуг Ваших дітей:

• навчання та виховання в світлих сучасних класах;
  • група продовженого дня;
  • досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
  • гуртки за інтересами при ЗМПДтаЮТ;
  • денне перебування в закладі з 8-00 до 18-00 год.
  • психологічний супровід;
  • логопедичний супровід;
  • соціальний супровід;
  • постійний медичний нагляд.

Набирають 1-ші класи у 2020 – 2021 н. р. вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

школа 30, школа 30 запоріжжя, школа 30, школа, 30, школа 30 запорожье, irjkf 30 pfgjhj;mt, irjkf 30, irjkf